Dále nabízíme:
Úvodní stánka O NásCo nabízímeKontakyCeník
  Opravy stolních PC:

Poskytujeme servis všech stolních PC, jak značkových či neznačkových. Opravy provádíme buďto přímo na místě, nebo si PC odvezeme a do dvou pracovních dnů opravíme ( max 5 pracovních dnů, dle obtížnosti opravy ). Servis PC se nevztahuje na počítače se záručními pečetěmi, kde můžeme provést jen minimální opravy, které potřebují manuální zasáhnutí do vnitřku počítače.


Periferie pro Vaše PC:

Dále provádíme i zprovoznění vašich periferií : Tiskárny, skenery, digitální fotoaparáty, webkamery, mikrofony, zvukové systémy atp.


Opravy notebooků/laptopů:

Opravy přenosných PC ( tedy "notebook" / "laptop" ) jsou komplikované záležitosti, pokud je notebook příliš starý nemůžeme zaručit 100% úspěšnost vyřešení problémů. Totéž platí pro notebooky se záruční pečetí. V tomto případě Vám můžeme zajistit ovšem odkázání na specializované servisy, které tyto problémy řeší. Pokud notebook má jiné problémy než výše uvedené jsme schopni do 2-5 pracovních dnů vše vyřešit.


Operační systémy:

Pokud má vaše PC / Notebook problém s operačním systémem, tak počítač uvedeme do bezproblémového provozu, který nejčastěji řešíme reinstalací systému. U tohoto řešení je zapotřebí mít legální systém, jinak nemůžeme do ničeho zasahovat z důvodu porušování licenčních smluv s výrobce systému. Máme zkušenosti s operačními systémy: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, Seven / Windows Server 2003, 2008 / Taktéž se zabýváme systémy pro MAC tedy OS X a podobné.


Domácí a malofiremní sítě:

Máte doma více PC či Notebook? Rádi byste mněli doma síť, kde by Vám běhal internet na všech vašich zařízení? Není problém, i tímto se zabýváme. Zařídíme Vám Lan ( kabel ) i WiFi ( bezdrát ) sítě. Které jsme zchopni zprovoznit na profesionální úrovni ( Pevná konektivita, zabezpečení atp )

Pro malofirmy jsem zchopni zařídit, připojením k serverům, či jiným pracovním stanicím zapomocí switchů, routerů, AP atp. Záleží na struktuře sítě, která by se měla volit. Každé prostředí je jiné, takže nejlepší řešení Vám můžeme nabídnout při osobní schůzce.


Zálohy:

Provádíme taktéž zálohy Vašich dat v PC, nejčastěji při reinstalací operačních systému do Vašeho PC apt. Máme dostatečné vybavení, které řešíme hned několika možnostmi. Záloha na pevná média DVD, Flash, externí HDD, atp. Pro uplatněních těchto problému je zapotřebí v PC mít funkční pevný disk. Zálohy z poškozených disků neprovádíme, ale můžeme Vás odkázat na specializovaný servis, který se zabývá tímto problémem.
 
IT PRO LIDI - Všechna práva vyhrazena - Info: info@itprolidi.cz